Konkurs agro.travel.pl

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszym nowym konkursie. Tym razem do wygrania ciekawe nagrody rzeczowe. Postanowiliśmy zwycięzcom umożliwić wybór jednej z kilku nagród, spośród tych, które przygotowaliśmy.

Zasady konkursu są proste: wystarczy wypełnić poniższy formularz treścią artykułu, który chcesz zgłosić do konkursu dodając co najmniej jedno zdjęcie (koniecznie własne).

Temat konkursu: Kraina

Tematem konkursu jest „Kraina”, czyli miejsce, które lubisz, chętnie odwiedzasz i polecasz innym. Forma nadsyłanych prac: dowolna. Może to być tekst na temat konkretnego miejsca, galeria zdjęć, bądź filmik, który nagrałeś/nagrałaś, odwiedzając to miejsce.

Zgłoszone dotąd prace

Możecie sprawdzać czy wasza praca została opublikowana odwiedzając stronę kategorii „Konkurs”

Nagrody

Jako nagrody przewidzieliśmy do wyboru (2 i 3 miejsce): plecak fotograficzny, sakwy na rower, plecaki turystyczne, a jako nagroda za pierwsze miejsce: aparat fotograficzny BENQ C1430.

Przystąp do konkursu

Kliknij 'lubię to' by zgłosić swoje zdjęcia do konkursu.

agro.travel.pl

 

Patronat medialny

zrobcie-halas.pl

Portal „zrobcie-halas.pl” jest ciekawym projektem, mającym za zadanie w szczególności integracje środowiska studenckiego. Każdy na I roku czuje się osamotniony, zagubiony. Ciężko jest na początku studiów odnaleźć się w nowej Uczelni. Myślę, że to powoli nam się udaje.

konkursfotograficzny.info

Robisz ciekawe zdjęcia? Chcesz pokazać je światu i przy okazji coś na tym zyskać? Ta strona jest dla Ciebie! Znajdziesz tu informacje na temat konkursów fotograficznych, które obecnie trwają oraz jaka jest ich tematyka, wymagania i nagrody.

Jeśli masz jakieś pytania pisz na adres konkurs@agro.travel.pl lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego agro.travel.pl/kontakt/