Charytatywna aukcja obrazów artystów z Winnicy, piątek, 27 mar 2015, godz.19, galeria Winda (KCK) pl.Moniuszki.

Kiedy: Powrót do kalendarza » 27 marca 2015 @ 19:00 - 20:00
Gdzie: galeria Winda (KCK)
Plac Stanisława Moniuszki 2
25-334 Kielce
Polska
Kategorie: aukcja charytatywna
Tagi: Kielce Kielecczyzna

Polsko-Ukraińskie Stowarzyszenie Medyczne im. św. Łukasza w Kielcach zostało założone 10 marca 2014 r. i jego celem jest prowadzenie działalności naukowej, oświatowej, edukacyjnej i kulturalnej zwłaszcza w zakresie ochrony i promocji zdrowia, inicjowania, wspierania i pomocy w przedsięwzięciach edukacyjno-kulturalnych, działalności charytatywnej oraz w zakresie ochrony dóbr kultury, sztuki i tradycji jak również upowszechniania kultury fizycznej i sportu, oraz wymian międzynarodowych, w szczególności miedzy Polską a Ukrainą.

Dzięki uprzejmości Pani Magdaleny Kusztal – Dyrektor Kieleckiego Centrum Kultury, która udostępniła Stowarzyszeniu pomieszczenia galerii Winda, 27 marca 2015 r. o godzinie 19 w Galeria Sztuki Współczesnej WINDA, pod nazwa „Medycyna i Sztuka ponad podziałami” odbędzie się charytatywna aukcja obrazów, przekazanych przez dziesięciu ukraińskich malarzy, między innymi obrazy Alony Lesniczenko. W sumie wystawionych zostanie ponad 50 obrazów. Zdjęcie każdego
z obrazów można oglądać na stronie Urzędu Miasta Kielce pod adresem www.um.kielce.pl oraz na stronie Galerii Winda www.galeriawinda.pl

Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na rzecz dzieci onkologicznie chorych jak również na rehabilitację ukraińskich żołnierzy w jednej z placówek medycznych na terenie województwa świętokrzyskiego.
Patronat nad wydarzeniem sprawuje Pan Wojciech Lubawski – Prezydent Miasta Kielce

Polsko-Ukraińskie Stowarzyszenie Medyczne im. Św. Łukasza serdecznie zaprasza i oczekuje na Państwa przybycie

1. Igor Zozula „Ścieżka”, 50/70, płótno / olej, 2014r. – aukcja 200 PLN.

2. Fedir Pańczuk „Polny bukiet„, 60/70 płótno / olej – aukcja 360 PLN.

3. Leontij Gryniuk „Lilie” 70/60, płótno/olej, 2007r. – aukcja 285 PLN.

4. Anatolij Waskewycz „Nieoczekiwany śnieg”, 39 / 54, płótno / olej, 2002r. – aukcja 285 PLN.

5.Alona Lesniczenko „Róże” 30/40, płótno/olej, 2004r. – przedsprzedaż 150 PLN.

6. Anatolij Waskewycz „Wiosenny smutek”, 50/56, płótno / olej, 2005r. – aukcja 430 PLN.

7. Oleksandr Rożkow, „Plac Zjednoczenia” 45/75 płótno / olej, 2013r. – przedsprzedaż 215 PLN.

8. Dmytro Tracz „Twój czas – Twoja odpowiedzialność”, 40/60, płótno / olej, 2014r. – przedsprzedaż 90 PLN.

9.Siergij Usaczew „Dziewczyna na tle gór”, 40/50, płótno/olej, 2014r. – przedsprzedaż 110 PLN.

10. Sergij Sliz „Zima w Winnicy” 37/52, płótno/olej, 2012r. – przedsprzedaż 150 PLN.

11. Iryna Krawczenko, „Bez”, 70/60, płótno / olej, 2013r. – aukcja 250 PLN.

12.Sergij Usaczew „Wschód słońca nad jeziorem” 50 /40, płótno/olej, 2014r. – przedsprzedaż 120 PLN.

13. Anatolij Zadwornyj „Władca dusz „, 60/50, płótno / olej, 2014r. – przedsprzedaż 170 PLN.

14. A. Petrochenko „Wieczór”, 50/60, płótno / olej, 2014r. – aukcja 120 PLN

15. Oleg Dowboszczuk „Piwonie”, 65/80 płótno / olej, 2012r. – aukcja 130 PLN.

16. Anatolij Waskewycz „Piwonie”, 48,5 / 65,5, płótno / olej, 2008r. – aukcja 430 PLN.

17. Anatolij Waskewycz, „Kwiaty z mojego ogrodu”, 48/60, płótno / olej, 2008r. – aukcja 430 PLN.

18. Marija Kiporenko „Księżycowa noc „, 50/60, płótno / olej, 2014r. – przedsprzedaż 100 PLN.

19. Leontij Gryniuk „Zaśnieżony Bug”, 45/55, płótno /olej, 2009. – przedsprzedaż 130 PLN.

20. Leontij Gryniuk „Poranek w Gurzufie”, 40 / 50, płótno / olej, 2009r. – aukcja 285 PLN.

21. Igor Zozula „Aksamitki „, 50/70, płótno / olej, 2014r. – aukcja 140 PLN

22. Marija Karmalita „Kwiatowa Planeta” 60/80, płótno / olej, 2010r. – przedsprzedaż 80 PLN.

23. Anatolij Waskewycz, „Rozpogodzenie” 25/31, płótno/olej, 2010r. – przedsprzedaż 150 PLN.

24. Irina Krawczenko, „Floksy” 50/40, karton / olej, 2014r. – aukcja 140 PLN

25. Anatolij Waskewycz „Przybój”, 30/40, płótno / olej, 2010. – przedsprzedaż 150 PLN.

26. Anatolij Zadwornyj „Szare skały”, 60/50, płótno / olej, 2014r. – aukcja 220 PLN.

27. Irina Krawczenko „Wiosenny dzień ” 40/50, karton / olej, 2012r.- aukcja 140 PLN

28.Tetiana Jarmolowycz „Oko”, 20/20, akwarela, 2014r. – przedsprzedaż 50 PLN.

29. Oleg Dowboszczuk „Ulice nocnego miasta „, 80/100, płótno / olej, 2014r. – aukcja 240 PLN

30. Marija Karmalita „Andriiwska.Kontraktowa” 60/83, płótno / olej, 2014r. – aukcja 60 PLN

31. Leontij Gryniuk „Chełmska Katedra Najświętszej Marii Panny”, 60 / 50, płótno / olej, 2012r. – aukcja 600 PLN

32. Walerij Gonczarenko „Ogisty ptak”, 75/100, płótno / olej, 2002r. – aukcja 850 PLN

33.Sztompel „Kwiaty”, 60/30, kolaż, skóra, 2014r. – przedsprzedaż 50 PLN.

34. Olena Czumakowa „Przeczucie”, 40/50 płótno na kartonie / olej, 2006r. – przedsprzedaż 100 PLN.

35. Anatolij Zadwornyj „Adam i Ewa”, 80/30 płótno / olej, 2014r. – przedsprzedaż 120 PLN.

36. Bojko „Lilie”, 40/30, batik, 2010r. – przedsprzedaż 100 PLN.

37. Alona Lesniczenko „Koralowce”, 35/35, płótno na kartonie / olej, 2014r. – przedsprzedaż 150 PLN.

38. Alona Lesniczenko „Poranek”, 20/40, płótno na kartonie / olej, 2015r. – przedsprzedaż 150 PLN.

39. Anatolij Zadwornyj „Siwizna”, 60/50, płótno / olej, 2014r. – przedsprzedaż 135 PLN.

40. Alona Lesniczenko „Poranek w górach”, 22/29, karton / olej, 2015r. – przedsprzedaż 150 PLN.

41.Łesia Andrijczenko „Paw”, 40/30, malunek na szkle, 2014r. – przedsprzedaż 50 PLN.

42. Tetiana Miedjanaja „Na dzikiej północy” 33/63, haft1993r. – przedsprzedaż 100 PLN.

43. Alona Lesniczenko „Kaczęta „, 20/30, karton / olej, 2014r. – przedsprzedaż 150 PLN.

44. Alona Lesniczenko „Arkady na Rynku w Kielcach”, 30/30, karton / olej, 2015r. – aukcja 220 PLN

45. Anatolij Zadwornyj „Rumiankowa kometa”, 60/50, płótno / olej, 2006r. – przedsprzedaż 145 PLN.

wyślij do:
  • Facebook
  • Blip
  • Blogger.com
  • co-robie
  • Diigo
  • Flaker
  • Forumowisko
  • Gadu-Gadu Live
  • Grono.net
  • Gwar
  • Kciuk.pl
  • PDF
  • Ping.fm
  • Posterous
  • Spis
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • Linkologia
  • Pinger
  • StumbleUpon
  • Sfora

agro.travel.pl w sieci