Targi obróbki metali, pomiaru, spawania, laserów, pneumatyki, WTOREK, 10 MAR 2015, godz.9-16.30, ul.Zakładowa.

Kiedy:
10 Marzec 2015@09:00 – 12 Marzec 2015@16:30
2015-03-10T09:00:00+01:00
2015-03-12T16:30:00+01:00
Gdzie:
Targi Kielce
Zakładowa 1
Kielce
Polska

VIII Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, które odbędą się od 10 do 12 marca 2015 w Targach Kielce obfitują co roku w najnowocześniejsze maszyny do obróbki metalu, w tym między innymi sprzęt wykorzystywany do obróbki wiórowej, wycinarki laserowe czy wykrawarki. W czasie nadchodzącej imprezy, w  halach targowych prezentowane będą również innowacyjne rozwiązania technologiczne, automaty, roboty, a także urządzenia kontrolno-pomiarowe. Oprócz oferty produktowej zwiedzający podczas targów będą mogli zapoznać się z wyspecjalizowaną tematyką branżowych spotkań, w tym organizowanych przez partnerów merytorycznych konferencji, sympozjów oraz seminariów.

Podczas ostatniej edycji wystawy STOM-TOOL swoją ofertę zaprezentowało blisko 400 firm z Polski i zagranicy. W wystawie udział wzięli przedstawiciele 23 krajów, w tym Tajwanu, USA, Niemiec, Brazylii, Korei Południowej, Luxemburga, Japonii czy Hiszpanii.

Oprócz oferty produktowej uczestnicy targów mogli zapoznać się także z wyspecjalizowaną tematyką branżowych spotkań. W ramach projektu 4Poland organizowana była przez Polskie Centrum Narzędziowe konferencja dotycząca konsolidacji polskiej branży narzędziowej. W czasie wystawy można było również uczestniczyć w spotkaniach matchmaking-owych (B2B)organizowanych przez Ośrodek Komisji Europejskiej dla przedsiębiorstw Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach.

Tak jak w ubiegłym roku, tegorocznej wystawie towarzyszyć będą targi związane z pneumatyką,  obróbką blach,  technologią laserową, spawalnictwem i technologiami pomiarowymi, czyli PNEUMATICON, STOM-BLECH, STOM-LASER, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM . Ponadto po raz drugi odbędą się Targi Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESY, podczas których zostaną zaprezentowane takie technologie jak Rapid Prototyping, drukowanie 3D czy zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w przemyśle. Producenci oraz dystrybutorzy będą mieli szansę pokazać najnowocześniejsze technologie projektowania i tworzenia prototypów od momentu projektowania komputerowego do drukowania przestrzennego.

X Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO, które odbędą się od 10 do 12 marca, co roku obfitują w innowacyjne technologie oraz sprzęt spawalniczy. Podczas nadchodzącej wystawy będzie można zobaczyć, testować i oceniać maszyny i urządzenia do cięcia, zgrzewania, lutowania oraz natryskiwania cieplnego. W halach targowych prezentowane będą również  materiały spawalnicze i linie technologiczne. W trakcie targów wystawcy pokażą najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu wspomagania komputerowego procesów spawalniczych oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych. Targi SPAWALNICTWO to przede wszystkim mocne wsparcie merytoryczne. W programie tegorocznej wystawy znajdują się liczne konferencje, sympozja oraz seminaria. Wśród wystawców znajdować się będą instytuty, instytucje, stowarzyszenia, oraz jednostki badawczo-rozwojowe. Wystawie jak co roku towarzyszyć będą międzynarodowe spotkania biznesowe oraz spotkania brokerskie.

Miniona edycja Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO, która odbyła się przy współpracy z Instytutem Spawalnictwa oraz Polską Izbą Spawalniczą obfitowała w innowacyjne technologie oraz sprzęt spawalniczy. Swoją ofertę zaprezentowało blisko 70 firm. Tak jak podczas ubiegłorocznych targów, wydarzeniu towarzyszyć będą wystawy związane z  pneumatyką, obróbką metali,  technologią laserową, technologiami antykorozyjnymi oraz pomiarowymi, czyli PNEUMATICON, STOM-TOOL, STOM-BLECH, STOM-LASER, EXPO-SURFACE oraz CONTROL-STOM . Ponadto po raz drugi odbędą się Targi Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESY, podczas których zostaną zaprezentowane takie technologie jak Rapid Prototyping, drukowanie 3D czy zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w przemyśle. Producenci oraz dystrybutorzy będą mieli szansę pokazać najnowocześniejsze technologie projektowania i tworzenia prototypów od momentu projektowania komputerowego do drukowania przestrzennego.

 

II Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER, które od 10 do 12 marca, po raz drugi odbędą się w Targach Kielce to prawdziwe święto technologii laserowych. Wystawa w całości będzie bowiem poświęcona laserom przemysłowym i zastosowaniu technologii laserowych w przemyśle. Na stoiskach prezentowane będą między innymi  techniki laserowego spawania, hartowania, deponowania i cięcia. Nie zabraknie również najnowocześniejszych instalacji laserowych, urządzeń do opisywania laserowego, systemów optyki laserowej czy urządzeń do pomiarów laserowych. W czasie targów STOM-LASER zwiedzający będą mogli zapoznać się również z wszechstronną ofertą produktów z zakresu automatyzacji oraz mechanizacji procesów produkcyjnych.

 

VIII Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON, które odbędą się od 10 do 12 marca w Targach Kielce obfitować będą  w najnowocześniejszy sprzęt z zakresu pneumatyki, hydrauliki, napędów i sterowań. W czasie targów wystawcy  prezentować będą innowacyjne elementy i systemy pneumatyczne, w tym między innymi silniki, siłowniki, zawory, przetworniki, sprężarki i przekładnie. W halach wystawienniczych będzie można zapoznać się również z ofertą branży hydraulicznej, w tym z zaworami, przełącznikami, turbinami, silnikami, generatorami i zasilaczami. Podczas wydarzenia nie zabraknie prezentacji sterowników hydraulicznych, pneumatycznych i elektromechanicznych. W czasie targów wystawcy pokażą również najnowocześniejsze napędy pneumatyczne, hydrauliczne oraz mechaniczne. Zwiedzający będą mieli okazję skorzystać z profesjonalnego doradztwa technicznego.

wyślij do:
 • Facebook
 • Blip
 • Blogger.com
 • co-robie
 • Diigo
 • Flaker
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Grono.net
 • Gwar
 • Kciuk.pl
 • PDF
 • Ping.fm
 • Posterous
 • Spis
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • Linkologia
 • Pinger
 • StumbleUpon
 • Sfora