Targi Venus > ECOFAMILY > Modny Ślub > Art Prezenty, sobota, 15 lis 2014,godz.10-18, ul.Zakładowa.

Kiedy:
15 Listopad 2014@10:00 – 18:00
2014-11-15T10:00:00+01:00
2014-11-15T18:00:00+01:00
Gdzie:
TARGI KIELCE S.A.
Zakładowa 1
Kielce
Polska
Kontakt:
TARGI KIELCE S.A.
+48 41 365 12 22

III Targi Prezentów Artystycznych STREFA HANDMADE

Świąteczną tradycją jest obdarowywanie bliskich prezentami. Okazuje się, że ponad 90 procent z nas co roku deklaruje kupno prezentów i nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia bez pakunków pod choinką. Wszyscy lubimy je dostawać, ale także lubimy je dawać. Choć wymiana upominków w czasie Świąt ma swój niepowtarzalny charakter to okazji do obdarowywania jest coraz więcej.
III Targi Prezentów Artystycznych – Strefa HANDMADE, które odbędą się od 15 do 16 listopada 2014 roku w Targach Kielce to niepowtarzalna okazja by zapoznać się z ofertą najpiękniejszych i niepowtarzalnych, bo ręcznie wykonanych upominków. To również możliwość zakupu oryginalnych i czarujących prezentów na niemalże wszystkie okazje. Strefa HANDMADE to idealne miejsce dla wszystkich, którzy lubią otaczać się wyjątkowymi i unikatowymi przedmiotami. Tylko tu znaleźć można biżuterię, dekoracje, ozdoby, figurki, świece i wiele innych przedmiotów, z których każdy nosi niepodrabialne piętno swojego autora- artysty.Targi Prezentów Artystycznych to także możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach prowadzonych przez wystawców Strefy HANDMADE. Na zwiedzających jak co roku czekają zajęcia podczas których przybliżone zostaną techniki zdobienia, w tym między innymi florystyki, scrapbookingu, decoupage’u czy metaloplastyki. To, co pozornie wydaje się być bardzo trudne w czasie warsztatów okazuje się świetną zabawą i doskonałą formą spędzania wolnego czasu.
Ostatnią edycję wystawy odwiedziło około 7 tysięcy gości, a targi upłynęły pod hasłem Wielkiego Kiermaszu Świątecznego. W ramach II Targów Prezentów Artystycznych odbył się konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy, a impreza bogata była w wiele wydarzeń towarzyszących.

IV Targi Ekologia dla Rodziny ECOFAMILY

Ekologia dla całej rodziny – Targi Kielce zapraszają wszystkich, którzy lubią „grać w zielone” przez cały rok! Od 15 do 16 listopada 2014 targową halę wypełni bogata oferta kierowana w stronę wszystkich tych, dla których ekologia w codziennym życiu jest kwestią priorytetową. Targi EcoFamily to miejsce, w którym już od czterech  lat wystawcy prezentują ekologiczne produkty  –  żywność, kosmetyki i odzież. To także miejsce ważnych dla branży rozmów i dyskusji – Ekogwarancja zaprasza na kolejną edycję Spotkania Rolników, na którym uczestnicy będą mieli możliwość dowiedzieć się wiele na temat przetwórstwa w gospodarstwie ekologicznym oraz możliwości zbytu ekologicznych płodów rolnych. Stowarzyszenie Polska Ekologia wraz z jednostką certyfikującą Ekogwarancja PTRE – oficjalnym partnerem targów EcoFamily – przygotują pokazy gotowania i degustacje wykorzystaniem produktów ekologicznych. Odbędzie się także kolejna edycja konkursu na najlepszy sklep z żywnością ekologiczną.Organizatorzy zapewniają wszystkim zainteresowanym dostęp do  meeting point- ustronnego miejsca, gdzie będzie można prowadzić rozmowy biznesowe oraz scenę na hali, gdzie chętne firmy będą mogły zaprezentować swoje produkty.

Moc atrakcji dla całych rodzin! Nie masz pomysłu na  to jak spędzić listopadowy weekend? – przyjdź na targi EcoFamily!  Dla naszych gości przygotowaliśmy warsztaty z wypieku chleba oraz z tłoczenia soków, warsztaty wikliniarskie, ceramiczne oraz z powroźnictwa czyli wytwarzania sznurów i powrozów. Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny! Ponadto na targach  będą mieć miejsce liczne degustacje a na wszystkich czeka możliwość zakupienia szerokiej gamy produktów regionalnych i ekologicznych w atrakcyjnych cenach.   Na najmłodszych gości czekać będzie wielki dmuchaniec, który przywiezie bawialnia Raj Urwisa. Na stoisku firmy Nano-Life odbędzie się konkurs na najciekawsze hasło reklamujące targi EcoFamily – do wygrania gadżety ufundowane przez organizatora zabawy. Targi EcoFamily objęte są  honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

X Targi Medycyny Estetycznej, Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych VENUS.                                             Uroda i blask, czyli odkrywamy tajniki piękna                                                                                                             Targi Medycyny Estetycznej, Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych VENUS już niebawem
w Targach Kielce

Sztuka makijażu, kosmetyka ciała, wizaż, stylizacja –  to tylko kilka ze specjalizacji, które poznać będzie można podczas nadchodzących targów VENUS. Dziesiąta edycja wystawy to wyjątkowa szansa by zapoznać się z najnowszymi trendami oraz przyswoić światowe techniki fryzjerskie i kosmetyczne.

Targi Medycyny Estetycznej, Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych VENUS, które odbędą się od 15 do 16 listopada 2014 roku to prawdziwe święto urody, dedykowane zarówno profesjonalistom jak i amatorom. Ideą targów jest przedstawienie najnowszych sposobów pielęgnacji zarówno kobiecej jak i męskiej urody.

W ramach wystawy zwiedzający będą mogli wziąć udział w wielu pokazach, szkoleniach oraz konkursach. Podczas targów będzie można odświeżyć bądź też całkowicie zmienić swój wizerunek. Na stoiskach nie zbraknie doświadczonych specjalistów, chętnych by udzielić porad z zakresu zdrowia i wizażu. Wśród bogatej oferty kosmetyków nie zabraknie zdrowych i naturalnych produktów.

Wystawa VENUS co roku umożliwia producentom kosmetyków, producentom i dystrybutorom aparatury oraz wyposażenia salonów dotarcie do swoich odbiorców – kosmetyczek, fryzjerów, lekarzy dermatologów, chirurgów plastycznych, farmaceutów. To najlepsze miejsce by nie tylko zaprezentować, ale także przetestować szeroką gamę produktów dostępnych na rynku.

Jednocześnie z targami VENUS odbędą się VI Ogólnopolskie Targi Ślubne MODNY ŚLUB oraz IV Targi Ekologia dla Rodziny ECOFAMILY.

VII Ogólnopolskie Targi Ślubne MODNY ŚLUB

Kosmetyki, suknie ślubne, a w tle świąteczne dekoracje i zdrowa żywność – pod znakiem takich właśnie różnorodności odbędą się targi  Modny Ślub, Venus, Eco Family i Strefa Handmade.

Wśród atrakcji przygotowanych dla gości targów Modny Ślub znajdą się pokazy sukien ślubnych i bielizny, przegląd kapel weselnych, szkolenia i pokazy fryzjerskie. Ta impreza daje szansę zaprezentowania swoich ofert nie tylko producentom i importerom sukien, garniturów ślubnych, dodatków i materiałów do ich produkcji.

To także doskonała okazja dla wszystkich biorących aktywny udział w przygotowaniach przyjęcia weselnego:  fotografów, restauratorów, zespołów muzycznych, organizatorów uroczystości ślubnych, właścicieli limuzyn oraz  firm trudniących się dekoracją sal weselnych.

To wspaniała możliwość także dla tych, którzy planują ślub swoich marzeń. W czasie tegorocznej edycji odbędzie się również konkurs „Przyjdź na targi, wygraj ślub”. Wystarczy wymyśleć najciekawsze hasło promujące targi ślubne, by mieć możliwość wygrać m.in. suknię ślubną, obrączki, bądź też zaproszenia weselne.

W czasie targów Modny Ślub wszyscy entuzjaści świąt będą mieli również okazję zapoznać się z szeroką ofertą oryginalnych, ręcznie obrobionych ozdób choinkowych, a fani zdrowego trybu życia z licznymi produktami ekologicznymi.

 


wyślij do:
 • Facebook
 • Blip
 • Blogger.com
 • co-robie
 • Diigo
 • Flaker
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Grono.net
 • Gwar
 • Kciuk.pl
 • PDF
 • Ping.fm
 • Posterous
 • Spis
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • Linkologia
 • Pinger
 • StumbleUpon
 • Sfora